O czym należy pamiętać przed wizytą ???


1.

Jeśli dla Państwa zwierzaka będzie to pierwsza w życiu wizyta w Salonie Pielęgnacji, prosimy nas o tym uprzedzić. Jest to dla nas ważna informacja, dzięki której zarezerwujemy dla niego więcej czasu.


2.

Aby zarezerwować wizytę, prosimy o kontakt z nami, w jeden z poniższych sposobów:

◊ telefoniczny +48 508 861 088

◊ mailowy salon @ pielegnacja-zwierzat.com

◊ osobisty w salonie.

W przypadku rezygnacji z umówionej wizyty, bardzo prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o tym.


3.

Proszę pamiętać, że zwierzę powinno być przyprowadzone do salonu oraz odebrane po zabiegu o ściśle określonej godzinie.


4.

Do zabiegu strzyżenia, pies zostanie wykąpany w naszym salonie. Do kąpieli używamy odpowiednich dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie i rozczesywanie sierści, staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą, naturalną strukturę.


5.

Jeśli piesek wybiera się do nas na strzyżenie a właściciel zdecydował, że wizytanie obejmuje kąpania psa , prosimy o dokładne rozczesanie i wykąpanie go na dobę przed wizytą.

Do zabiegu trymowania nie należy kąpać psa.


6.

W zimie, zabiegi kąpieli i rozczesania sierści, zwiększają jej objętość i znacznie poprawia komfort cieplny zwierzęcia. Do kąpieli i rozczesania, używamy specjalnie dedykowanych kosmetyków, zapewniających skórze odpowiednie pH a włosom właściwą strukturę oraz ochronę tłuszczową.

7.

Systematyczne wizyty w salonie, skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają mu stresu związanego z długim strzyżeniem lub trymowaniem i pieniądze w portfelu właścicieli.


8.

Przed wizytą, prosimy nie karmić zwierząt. W przypadku psów, należy wyprowadzić je na spacer, aby zdążyły załatwić wszystkie swoje potrzeby fizjologiczne.


9.

Właściciele agresywnych psów i kotów, powinni pomyśleć przed umówionym spotkaniem o wizycie u lekarza weterynarii, który dobierze i poda odpowiednie środki na uspokojenie zwierzęcia.

PODCZAS ZABIEGÓW NIGDY NIE STOSUJEMY PRZEMOCY.

UWAŻAMY, ŻE JEDYNĄ SKUTECZNĄ METODĄ, JEST POZYTYWNA MOTYWACJA.

W SALONIE NIE PODAJEMY ZWIERZAKOM ŚRODKÓW USYPIAJĄCYCH,
MOŻE TO ZROBIĆ WYŁĄCZNIE LEKARZ WETERYNARII ! ! !


10.

Pchły i kleszcze znalezione u zwierząt podczas zabiegu, będą obligatoryjnie usuwane na koszt właściciela.


11.

Zawsze należy nas poinformować o trudnym charakterze, delikatnej psychice oraz o chorobach na jakie cierpi Państwa zwierzak gdyż, jeśli o tym nie wiemy, może to wpłynąć na złe samopoczucie zwierzęcia w trakcie i po zabiegu pielęgnacji.

12.

Do zabiegów, przyjmujemy psy z aktualnym szczepieniem przeciw wściekliźnie.